BK aspiranten U15 - HOOGSTRATEN 15 AUGUSTUS 2021

11-08-2021

Lees hier :

>>> TECHNISCHE GEGEVENS  - DEELNEMERSLIJST  - STARTORDE TIJDRIT


ANTWERPSE GESELECTEERDE RENNERS: 


12 JAAR - geboortejaar 2009

1   BASTIAENS Alexander, ACROG - TORMANS BALEN BC

2  GEENS Matiz, ACROG - TORMANS BALEN BC 

3   HEYLEN Runne, AA DRINK YOUNG LIONS  

4   MEEUS Darco,  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

5   MEEUSEN Reinout, WAC TEAM 

6   TORFS Lex, WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 

7   VAN HOECK Sam, WAC TEAM  

8   VAN LOOKE Cas, WAC TEAM


13 JAAR - geboortejaar 2008

1    AERTS TORBEN, TEAM KEMPEN

2   GEENS MATIZ, ACROG TORMANS BALEN BC

3   GEERTS LEN, WAC TEAM

4   GRIJP TIBE,  ACROG TORMANS BALEN BC

5   JORIS JINZE, ACROG TORMANS BALEN BC

6   KAHN STAN,  ACROG TORMANS BALEN BC

8   SPRENGERS SEPPE,  TEAM KEMPEN

9    VERDONCK THOMAS,  TEAM KEMPEN

10   WILMSEN DAAN,  INDIVIDUEEL

11    BRABANTS SENNE, ACROG TORMANS BALEN BC

12   DIERCKX RUNE,  TEAM KEMPEN

13   VERVOORT WIES, TEAM KEMPEN

14   VAN DIJCK AXEL, YOUNG CT DEMER & DIJLE


14 JAAR - geboortejaar 2007

1    AERTS Hannes, WAC TEAM

2   AERTS Toon,  WAC TEAM

3   BODEN Rune,  WAC TEAM

4   DE NAEYER Siebe,  TEAM KEMPEN

5   DE RAUW Rune,  TEAM KEMPEN

6   DOCKX Jort, ACROG TORMANS BALEN BC

7   Geens Keano, ACROG TORMANS BALEN BC

8   HANNES Kamiel,  ACROG TORMANS BALEN BC

9   HUYCH Lenn,  AVIA RUDYCO JANATRANS CT

10  JACOBS Lennes, WAC TEAM 

11    MEEUSEN Lennert, WAC TEAM 

12   MICHIELSEN Thor,  TEAM KEMPEN

13   RAUS Jérôme,  ACROG - TORMANS BALEN BC

14   SEBRECHTS Daan,  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

15   VAN ROOST Lars,  TEAM KEMPEN

16   VERBEECK Tuur,  DE DIJLESPURTERS MECHELEN


MEISJES 12 jaar

GEVERS Jana,  BNS TECHNICS - GROUP T.O.M

LEYSSENS Mart, ACROG - TORMANS BALEN BC 

MATTHÉ Jinthe, TEAM KEMPEN


MEISJES 13 jaar

DE GEEST Lore, ACROG - TORMANS BALEN BC

DE WINTER Eline, ATHLETES FOR HOPE

HERMANS Elise, SPIRIT CT


MEISJES 14 jaar

BRUYLANDTS Frauke, WAC TEAM 

CONINCKX Amber, TEAM KEMPEN

HUYBRECHTS Laure, TEAM KEMPEN 

LAURIJSSEN Sanne, WAC TEAM

VANDENDIJCK Noor, ACROG - TORMANS BALEN BC

VAN TILBORG Cato, AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

MICHIELSEN Jilke, MAES CT GLABBEEK